Over PWRI

Het bestuursbureau

Het bestuursbureau ondersteunt het bestuur en de bestuurscommissies. Het bestuursbureau ondersteunt ook de raad van toezicht en het verantwoordingsorgaan. De medewerkers van het bestuursbureau werken beleidsonderwerpen uit en bereiden alle vergaderingen voor. Ook kijken ze of de pensioenuitvoerder en de vermogensbeheerder hun werk goed doen. Bij het bestuursbureau werken 10 mensen.

Dit zijn de medewerkers van het bestuursbureau
De heer W. Hoek
Directeur
w.hoek@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw E. Gagliardi
Risicomanager
e.gagliardi@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw B. Janssen Mevrouw B. Janssen
Pensioenjuriste
b.janssen@bestuursbureaupwri.nl
De heer R. van Schaik De heer R. van Schaik
Bestuursadviseur
r.van.schaik@bestuursbureaupwri.nl
De heer B. Spitsbaard De heer B. Spitsbaard
Controller
b.spitsbaard@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw N. Pattavina Mevrouw N. Pattavina
Communicatieadviseur
n.pattavina@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw V. van Tol Mevrouw V. van Tol
Officemanager
v.van.tol@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw I. Hollander Mevrouw I. Hollander
Bestuursadviseur vermogensbeheer
i.hollander@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw A. Bleyenberg Mevrouw A. Bleyenberg
Gastvrouw/Administratief medewerker
a.bleyenberg@bestuursbureaupwri.nl
Mevrouw M. de Boer Mevrouw M. de Boer
Senior bestuursadviseur pensioenbeheer
m.de.boer@bestuursbureaupwri.nl